Szkolenia techniczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Partnerów AUTOSAN prowadzi szkolenia z zakresu budowy, eksploatacji, obsługi i naprawy produkowanych autobusów. Szkolenia te adresowane są głównie do kadry techniczno-serwisowej.

Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, pracowników AUTOSAN sp. z o.o. Osoby prowadzące szkolenie posiadają nie tylko szeroką wiedzę techniczną, ale są przede wszystkim doświadczonymi praktykami. Potrafią przekazać informacje daleko wykraczające poza te, zawarte w nawet najbardziej szczegółowej dokumentacji technicznej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi dotyczące szkoleń, które już się odbyły, jak również prosimy o ewentualne sugestie dotyczące przyszłych potrzeb w tym zakresie.

Osoba do kontaktów:

Marek Gabiga, Tel.: +48 13 465 05 10

marek.gabiga@autosan.pl

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.