Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to powszechny system oszczędzania dla pracowników realizowany przy współpracy z pracodawcami oraz państwem. To program, dzięki któremu pracownicy zgromadzą dodatkowe środki na przyszłą emeryturę.

W uzgodnieniu z Organizacjami Związkowymi, jako instytucję finansową zarządzającą Pracowniczymi Planami Kapitałowymi dla pracowników AUTOSAN sp. z o.o. wybrano PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S. A.

Szczegółowe informacje można dodatkowo uzyskać na stronie:

http://www.mojeppk.pl

http://www.pkotfi.pl

 

Poniżej znajdują się linki do informacji o Pracowniczych Planach Kapitałowych oraz wzorów dokumentów.

Plakat

Poradnik pracownika

Ulotka dla pracownika 1

Ulotka dla pracownika 2

Ulotka dla pracownika 3

Deklaracja o rezygnacji z dokonywania wpłat

Deklaracja rezygnacji z obniżenia wplaty dodatkowej

Deklaracja wpłaty dodatkowej

Deklaracja zmiany wpłaty podstawowej

Oswiadczenie pracownika o zawartych umowach PPK

Wniosek o ponowne dokonywanie wpłat

Wniosek o zawarcie umowy PPK (55 - 69 lat)

Regulamin prowadzenia i zarządzania PPK przez PKO

Co powinien wiedzieć pracownik o PPK

Pytania i odpowiedzi w sprawie PPK

Umowa o prowadzenie PPK

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.