Nasze wartości

MISJA

Misją AUTOSAN sp. z o.o. jest ciągłe dążenie do zaspokajania rosnących potrzeb operatorów transportu oraz odbiorców wojskowych na możliwie najwyższym poziomie poprzez dostarczanie im zgodnych z wymaganiami, bezpiecznych i przyjaznych środowisku naturalnemu pojazdów, wyprodukowanych w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki.


CEL

Celem działalności Spółki jest osiągnięcie znaczącej pozycji wśród krajowych producentów autobusów oraz realizacja działalności w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby obronności i bezpieczeństwa Państwa.


MARKA

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że AUTOSAN to marka, która „przewoziła Polskę”. Autobusy AUTOSAN poznało wiele pokoleń Polaków. Przez całe dekady woziły ich do pracy i do szkoły, na wczasy i na urlopy. Dojeżdżały w każdy zakątek Polski; po asfalcie, po polnych drogach, w słońcu i w niepogodę. Obecnie AUTOSAN to nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, dbałość o ludzi i środowisko. Kluczowe wartości, którymi kieruje się marka stanowią: doświadczenie i dynamika, solidność i ekonomia. AUTOSAN jest kompetentny, przyjazny, godny zaufania i polski. To MARKA, na której można polegać.

 

ZNAK FIRMOWY - „FABRYCZNY” BOCIAN

Logotyp fabryki AUTOSAN to stylizowany bocian. Nie jest to przypadek ani wizja grafika; połączenie polskiej fabryki autobusów i bociana, ptaka, który jest jednym z symboli Polski ma swoje uwarunkowanie historyczne. W połowie ubiegłego stulecia bociany upodobały sobie komin zabudowań fabrycznych i uwiły na nim gniazdo. Od tamtej pory kolejne pokolenia tych pięknych ptaków przylatują do Sanoka i osiedlają się w pobliżu hal produkcyjnych.

Już pierwszy znak graficzny Sanockiej Fabryki Autobusów AUTOSAN, zaprojektowany przez jej pracownika, słynnego polskiego artystę malarza Zdzisława Beksińskiego zawierał symbol bocianiego skrzydła. Kolejne logotypy, z aktualnym włącznie, symbolizują bociana w locie.

Bocian wziął fabrykę „pod swoje opiekuńcze skrzydła”.
 

                            

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.