Edukacja

O sukcesach naszych wyrobów w wysokim stopniu decyduje kadra pracownicza AUTOSAN sp. z o.o. Zatrudniamy Pracowników o najwyższych kwalifikacjach i kompetencjach.

Istotnym elementem naszej strategii jest rozwój i szkolenie Pracowników. Nasi Pracownicy podnoszą swoje umiejętności uczestnicząc w bezpłatnych kursach i szkoleniach, w tym także językowych. Współpracujemy ze szkołami średnimi oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku w zakresie uczniowskich i studenckich praktyk zawodowych.
Wspieramy program promocji zatrudnienia i organizujemy staże dla bezrobotnych studentów i absolwentów szkół wyższych.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.